SM logo white

 • Porady eksperta
  Porady eksperta

  Ceniony psychoterapeuta, seksuolog i trener młodzieży Michał Pozdał prostym językiem skierowanym wprost do nastolatków udziela porad z dziedziny seksualności człowieka, złożoności problemów związanych z jego cielesnością i psychiczną strukturą. Doradza, co robić w ciężkich sytuacjach, jak na niektóre reagować, jak się przed innymi uchronić.

   

  więcej informacji »

 • Spotkania psychologiczne
  Spotkania psychologiczne

  Wątpliwości okresu dojrzewania rozwiewają spotkania psychologiczne z Michałem Pozdałem – cenionym seksuologiem i psychoterapeutą.

   

  Bez bagatelizowania, w przyjaznej atmosferze i zawsze na temat dyskutujemy o ważnych kwestiach, takich jak: cielesność, seksualność, zaburzenia, depresja.

   

  więcej informacji »

 • Warsztaty w szkołach... i w SWPS
  Warsztaty w szkołach... i w SWPS

  Warsztaty kierowane są przede wszystkim do trzech grup: uczniów, nauczycieli i rodziców. Ich głównym założeniem jest przekazanie wiedzy psychologicznej i jej praktycznych zastosowań w życiu codziennym.

   

  Naszym atutem jest mobilność – organizujemy warsztaty zarówno w konkretnych szkołach, jak i w siedzibach SWPS w pięciu miastach Polski – Sopocie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach.

   

  więcej informacji »Strefa Młodzieży
w Warszawie

SM-mapa-warszawa

Uniwersytet SWPS w Warszawie w ramach projektu współpracuje ze szkołami średnimi w województwach: mazowieckim, lubelskim, łódzkim, podlaskim i świętokrzyskim.

czytaj więcej »

Strefa Młodzieży
we Wrocławiu

SM-mapa-wroclaw

Wrocławski wydział uczelni w ramach projektu współpracuje ze szkołami średnimi w województwach: dolnośląskim, opolskim i lubuskim (część południowa).

czytaj więcej »

Strefa Młodzieży
w Poznaniu

SM-mapap-poznan

Poznański wydział uczelni w ramach projektu współpracuje ze szkołami średnimi w województwach: wielkopolskim, lubuskim (część północna) i zachodniopomorskim.

czytaj więcej »

Strefa Młodzieży
w Katowicach

SM-mapa-katowice2

Katowicki wydział uczelni w ramach projektu współpracuje ze szkołami średnimi w województwach: śląskim i małopolskim.

czytaj więcej »

Strefa Młodzieży
w Sopocie

SM-mapa-sopot

Sopocki wydział uczelni w ramach projektu współpracuje ze szkołami średnimi w województwach: pomorskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskim.

czytaj więcej »

Aktualności

Dzień z psychologią i prawem

Dzień z psychologią i prawem

W jaki sposób radzić sobie ze stresem? Dlaczego tak ważne jest odkrywanie swoich mocnych stron? Jak kształtuje się orientacja psychoseksualna i czy można ją zmienić? Jakimi narzędziami możemy s...

Czytaj więcej...
Uniwersytet SWPS partnerem projektu „Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej″

Uniwersytet SWPS partnerem projektu „Now…

Wydział Zamiejscowy w Katowicach Uniwersytetu SWPS wraz z kinem studyjnym „Światowid″ rozpoczęli współpracę przy inicjatywie „Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej″. Zaprasza...

Czytaj więcej...

Facebook

Facebook

YouTube

Flickr

Newsletter SWPS