nagrody

logo uswps nazwa 3

Centrum Prasowe
Image is not available
projektowanie z myślą
o człowieku
Image is not available
przywództwo
w organizacji
previous arrow
next arrow
Slider

Znajdź eksperta

CP Dziedzina
CP SWPS

Test Intentio Consensio – prezentacja narzędzia

Mimo bardzo ważnej funkcji, jaką odgrywają badania nad osobowością, ich rozwój w ostatnich 40. latach można uznać za dość niezadowalający. Dlatego właśnie, przygotowano nowe narzędzie, mierzące gotowość do wkładania wysiłku w pracę i gotowość do współpracy. Test Intentio Consensio (TIC) został zbudowany w oparciu o koncepcję Osobowościowych Struktur Poznawczych Pracy (Wekselberg, 1990). 

TIC stwarza różnorodne możliwości badań naukowych w wielu zakresach, m.in. wpływu nierównowagi w strukturach osobowości, trwałości osobowościowych makrostruktur poznawczych, procesów motywacyjnych i badań właściwości pracy, wpływu na osobowość długotrwałego zatrudnienia w określonej kulturze organizacyjnej. Metoda może znaleźć zastosowanie również w psychologii organizacji i HR, w tym selekcji pracowników, badaniu kapitału ludzkiego i doradztwa kariery.

Prelegent

dr Victor Wekselberg – psycholog organizacji w Instytucie Analiz im. Karola Gaussa i w Instytucie Rozwoju Biznesu. Psychologią organizacji zajmuje się od 1975 roku. W swojej pracy łączy solidną wiedzę naukową z praktycznym podejściem do consultingu. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w USA, Serbii, Chorwacji i Azerbejdżanie. Jest autorem licznych tekstów naukowych, m.in. „Test Consensio Intenti″, Test Poznawczych Umiejętności Społecznych, Situational Test of Sales Competencies oraz innych publikacji dotyczących psychologii organizacji, również podręczników i monografii.

Miejsce i czas

  • 17 stycznia 2015 r., godz. 11.00-13.00
  • Szkoła Wyższa Psychologi Społecznej w Sopocie
    ul. Polna 16, aula 015

 

 

 

Strona rekomendowana przez: pap  Patronat: mnisw