logo uswps nazwa 3

Centrum Prasowe

Test składa się z pięciu części. Uczestnicy kursu przechodzą kolejno zadania ze słownictwa, czytania, pisania, gramatyki i tłumaczenia. Na zakończenie kursanci otrzymują informację zwrotną na temat poziomu swoich umiejętności językowych.

Każdy, kto weźmie udział w teście online będzie mógł poczuć się, jak student anglistyki. Zagadnienia i ćwiczenia dostępne w kursie online zostały wybrane z bogatej oferty zajęć dla studentów I roku filologii angielskiej I stopnia, którzy korzystają z nich na co dzień podczas zajęć na platformie e-learningowej.

Test opracowany przez Instytut Filologii Angielskiej SWPS oraz Centrum E-learningu SWPS. – Zwracamy uwagę zarówno na jakość metodyki nauczania języka angielskiego w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii, jak i ich praktyczne zastosowanie – mówi prof. Lucyna Aleksandrowicz-Pędich, dyrektor Instytutu – Dzięki temu nasi absolwenci nabywają praktyczne umiejętności tak cenione na rynku pracy.

SWPS jest najlepszą uczelnią niepubliczną prowadzącą studia na kierunkach filologicznych według rankingu „Perspektyw" i „Rzeczpospolitej" 2013. Studia anglistyczne w SWPS zapewniają sprawne posługiwanie się językiem angielskim połączone z wiedzą o kulturach krajów anglojęzycznych i przygotowaniem do pracy tłumacza i nauczyciela języka. Uczelnia oferuje studia I i II stopnia na anglistyce. Kształci tłumaczy, nauczycieli oraz znawców amerykańskiej kultury, zwłaszcza kina i telewizji.

Test Online Practical English@SWPS można rozwiązywać pod poniższym linkiem: http://onlinepracticalenglish.swps.edu.pl/

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio