logo uswps nazwa 3

Centrum Prasowe

Od tygodnia działa nowy fanpejdż SWPS: www.facebook.com/swpsklimaty. To przestrzeń dla kandydatów i studentów, w której mogą się dzielić swoimi zainteresowaniami. Każdy dzień tygodnia jest podporządkowany innej pasji. Wtorki i środy prowadzą studentki V roku – Ania Bosak, tancerka znana z występów w „You Can Dance” i „Tańcu z Gwiazdami” oraz Karolina Gliniecka, blogerka modowa znana jako Charlize Mystery. Czwartki i piątki należą do studentów II roku School of Form (SWPS Poznań) – Marcela Bartosza, rysownika, który bieżące sprawy komentuje rysunkami satyrycznymi oraz Hani Pałczyńskiej, DJ Grala rozchwytywanej w poznańskich klubach. Sobota upływa pod znakiem kulinariów, o które dba Julia Selmaj, koneserka dobrego jedzenia.

SWPS Klimaty to także miejsce, w którym użytkownicy będą opowiadali o tym, jak się studiuje, gdzie się imprezuje i jak spędza czas. – Niebawem wybierzemy studenta, który będzie moderował fanpejdż w poniedziałki. Jego zadaniem będzie relacjonowanie, jak wygląda prawdziwe studenckie życie – mówi Katarzyna Janiszewska, szefowa biura promocji SWPS.

To już kolejny fanpejdż, który SWPS prowadzi na Facebooku. Uczelnia opiera swoją obecność w mediach społecznościowych na spójnym ekosystemie komunikacyjnym skupiającym ponad 25 tys. członków w blisko 60 społecznościach. Można ją znaleźć w takich serwisach jak Facebook, You Tube, Flickr oraz w blogosferze.

cover-swps-klimaty4

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio