logo uswps nazwa 3

Centrum Prasowe

Jakub_Kuś_SWPS_Wrocław_miniNowy przewodniczący zarządu PSSiAP pisze pracę magisterską pod okiem psycholog dr Julity Koszur na temat motywów korzystania z portali społecznościowych. Interesuje się zarówno psychologią Internetu, jak również psychologią społeczną i psychologią różnic indywidualnych.

PSSiAP jest organizacją, która integruje środowisko studentów psychologii oraz psychologów, a także upowszechnia rzetelną wiedzę psychologiczną i działa na rzecz społeczeństwa. Organizuje konferencje naukowe, akcje społeczne, warsztaty i szkolenia związane z psychologią.

Członkostwo w PSSiAP przynosi wiele korzyści. – Przede wszystkim jest to możliwość poznania fantastycznych i inspirujących ludzi, nie tylko psychologów, których łączy ogromna chęć do działania. Dzięki stowarzyszeniu mogłem zrealizować wiele swoich pomysłów, m.in. zorganizować ogólnopolską konferencję o psychologii Internetu. Taka działalność daje cenne doświadczenie przy zarządzaniu dużymi, ogólnopolskimi projektami i koordynowaniu pracy kilkuset ludzi oraz umożliwia wykorzystywanie wiedzy z psychologii zarządzania na różnych szczeblach. Tego nie da się nauczyć na stażu w nawet najlepszej firmie – mówi Jakub Kuś.

 

Nowy zarząd stowarzyszenia planuje kontynuować dotychczasowe działania, poza tym cały czas chce rozwijać swoją działalność. – Naszym podstawowym celem jest zwiększenie ilości projektów ogólnopolskich. Chcielibyśmy również aktywnie włączyć się w pracę nad nową ustawą o zawodzie psychologa. W przyszłym roku zorganizujemy także dwie duże ogólnopolskie konferencje, na których młodzi badacze psychologii, będą mogli zaprezentować swoje badania i podyskutować o przyszłości polskiej psychologii – wylicza Kuś.

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio