logo uswps nazwa 3

Centrum Prasowe

W trakcie spotkania finalizującego konkurs nagrody pieniężne wręczono zdobywcom trzech pierwszych miejsc – najlepszym, najbardziej wszechstronnym studentom w Polsce:

  • Michałowi Maciejewskiemu z Politechniki Łódzkiej, który otrzymał 5 tys. zł
  • Jakubowi Ciążelowi z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, który otrzymał 2 tys. zł
  • Małgorzacie Osowieckiej z SWPS w Sopocie, która otrzymała 1 tys. zł

Przypomnijmy, że nasza studentka zwyciężyła w regionalnej edycji konkursu Studencki Nobel 2014 w województwie pomorskim.

Małgorzata Osowiecka – laureatka Studenckiego Nobla 2012, dwukrotna laureatka Stypendium MNiSW, Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Sopotu, dwukrotnie nominowana do Konkursu o Nagrodę Czerwonej Róży. Autorka publikacji naukowych i artystycznych. Prelegentka na ponad 10 konferencjach naukowych. Za współautorstwo posteru „Can you flow? An exploratory approach” zdobyła 1 miejsce na 1st International Conference of Positive Psychology. Zastępca redaktora naczelnego serwisu popularnonaukowego, współpracuje z magazynem Focus Coaching. Za działalność dziennikarską uzyskała Stypendium dla młodych dziennikarzy im. Leopolda Ungera i staż w magazynie „Polityka”. Jako stażystka zaprojektowała i przeprowadziła cykl warsztatów dla kobiet z ośrodka leczenia uzależnień. Od 4 lat wspomaga organizację przeglądu teatralnego dla osób niepełnosprawnych „Masska” oraz od 2 pracuje w dziale marketingu SWPS. Sędzia „Odysei Umysłu” oraz współorganizatorka konkursu „Kreatywny Uczeń” dla pomorskiej młodzieży. Za projekt salonu gier otrzymała drugie miejsce w konkursie na najlepszy biznesplan. Jest również laureatką konkursów literackich. Reprezentuje zarząd KN Empiria oraz Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii. Interesuje się psychologią twórczości i sztuki.

„Studencki Nobel” jest konkursem organizowanym cyklicznie przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Inicjatywa ma na celu wyłonienie Najlepszego Studenta Rzeczpospolitej Polskiej. Aby zasłużyć na ten zaszczytny tytuł należy w pierwszej kolejności legitymować się wysoką średnią ocen (minimum 4,0).

 

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio