logo uswps nazwa 3

Centrum Prasowe

 


Uczestnicy spotkania „Środy z SWPS” stworzą wspólnie radiową korespondencję naukową. Zaczną od omówienia z prowadzącym tematu, następnie zbiorą wspólnie dane i zredagują korespondencję, a potem dwie osoby ją nagrają. Efekt końcowy wysłuchają wszyscy razem. 

 

Spotkanie jest skierowane do osób zainteresowanych radiem, pracą z dźwiękiem oraz popularyzowaniem nauki w pracy zawodowej. To możliwość spotkania osoby, która tymi zagadnieniami zajmuje się profesjonalnie każdego dnia.

Gościem spotkania będzie Rafał Motriuk – wieloletni dziennikarz BBC World Service w Londynie oraz Polskiego Radia w Polsce. Obecnie jest korespondentem naukowym Polskiego Radia, współpracuje z BBC i TVP. Dwujęzyczny trener i w dziedzinie komunikacji i wystąpień publicznych, od 2006 roku wdraża projekty firmy InterComm, współpracuje też z Ośrodkiem Szkoleń Radia Wrocław. Dzieli się swoim doświadczeniem z młodszymi pokoleniami jako wykładowca dziennikarstwa, PR i technik autoprezentacji na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie SWPS. Napisał dwie książki: „Prosta Droga do Sukcesu” i „Autyzm: dziennik ojca”.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań „Środy z SWPS” organizowanych w Empiku Renoma, których celem jest dzielenie się wiedzą wykładowców Uniwersytetu SWPS z szerszą grupą odbiorców. Wykładowcy, doświadczeni praktycy i wybitni naukowcy dzielą się wiedzą z zakresu psychologii, komunikacji wizualnej czy projektowania.

Więcej informacji o spotkaniu oraz cyklu „Środy z SWPS" na stronie www.swps.pl/wroclaw w zakładce „Aktualności”.

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio