logo uswps nazwa 3

Centrum Prasowe

podrasuj sobie mozg grafikaNeurogra to narzędzie służące rozwijaniu kompetencji intelektualnych dla uczniów i kandydatów na studia, którzy muszą przyswajać dużo wiedzy i nowych umiejętności. Konstrukcja gier pozwala na rozwój takich aspektów poznawczego funkcjonowania jak pamięć, uwaga, logiczne myślenie i szybkość. Serwis umożliwia trenowanie, ale także śledzenie na bieżąco swoich postępów na każdym etapie i dobieranie w trakcie gry odpowiedniego stopnia trudności, tak aby trening był jak najbardziej efektywny.

Ponadto, program treningowy dla osób uczących się został opracowany w taki sposób, by dzięki ćwiczeniom nauka stała się szybsza i efektywniejsza, a zdobywana wiedza była sprawniej integrowana z tą, która jest już ugruntowana, co często stanowi nie lada problem.

Każdy kto zarejestruje się na stronie www.podrasujsobiemozg.pl uzyska miesięczny darmowy dostęp do  programu dla uczących się. Już piętnaście minut treningu dziennie pozwoli poprawić funkcjonowanie mózgu. Będzie też doskonałą odskocznią od książek.podrasuj sobie mozg logo

Program treningowy został opracowany przez neuronaukowców z SWPS. Składa się ze specjalnie dobranych ćwiczeń głównie na pamięć i koncentrację. Zadania dla mózgu prezentowane są w postaci gier online, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób można  ćwiczyć swój umysł.

Więcej informacji pod adresem: www.neurogra.pl

 

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio