logo uswps nazwa 3

Centrum Prasowe

Czy wiesz, jaki styl życia prowadzisz? Jaki masz stosunek do siebie i tego, co robisz na co dzień? Czy chciałbyś sprawdzić, jak można wpływać na swoje emocje i zyskać nad nimi kontrolę? Weź udział w internetowym projekcie badawczym „Dobre życie” realizowanym pod opieką prof. Ewy Trzebińskiej, uznanego autorytetu w zakresie psychologii klinicznej i pozytywnej, kierownika w pierwszej w Polsce Katedry Psychologii Pozytywnej.

Badanie jest dostępne pod linkiem www.dobrezycie.info i składa się z trzech części. Pierwsza polega na określeniu stylu życia. W drugiej osoba badana wypełnia zestaw kwestionariuszy dotyczących samopoczucia oraz ogólnego nastawienia do siebie i swojego życia, ma także możliwość wypróbowania prostego sposobu wpływania na własne emocje. Na ostatnim etapie badania mierzone jest samopoczucie badanego. Po przejściu całego cyklu pomiarów każdy uczestnik otrzyma podsumowanie ich wyników.

Badanie stanowi element wieloletniego programu naukowego, którego celem jest opracowanie procedur pomagających ludziom osiągać wyższą jakość życia, m.in. poprzez skuteczne wykorzystywanie emocji.

Zespół Katedry Psychologii Pozytywnej SWPS zajmuje się badaniami dotyczącymi psychicznych aspektów jakości życia i możliwościami jej poprawiania przez różne działania, jakie ludzie mogą sami podejmować.

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio