logo uswps nazwa 3

Rekrutacja zimowa

Zapoznaj się z ofertą edukacyjną i dołącz do naszej społeczności akademickiej. 13 grudnia rozpoczął się nabór w ramach rekrutacji międzysemestralnej. Mamy do wyboru ponad 100 miejsc na kierunki studiów prowadzone przez Uniwersytet SWPS w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Prowadzimy również nabór w ramach Preparatory Schools na kusy języka polskiego i angielskiego przygotowujące kandydatów zagranicznych do podjęcia studiów na naszej uczelni.

Prawo Szkoła Prawa Uniwersytetu SWPS

Warszawa Studia:Jednolite magisterskie

Czytaj więcej

Prawo dla magistrów i licencjatów

Warszawa Studia:Jednolite magisterskieDla magistrów i licencjatów

Czytaj więcej

Prawo Szkoła Prawa Uniwersytetu SWPS

Poznań Studia:Jednolite magisterskie

Czytaj więcej

Prawo dla magistrów i licencjatów

Poznań Studia:Jednolite magisterskieDla magistrów i licencjatów

Czytaj więcej

Prawo Szkoła Prawa Uniwersytetu SWPS

Wrocław Studia:Jednolite magisterskie

Czytaj więcej

Psychokryminalistyka

Katowice Studia:I stopnia

Czytaj więcej

Preparatory School

Uniwersytet SWPS oferuje również zajęcia z języka polskiego i angielskiego w Preparatory School. Program Polish Preparatory School został opracowany z myślą o studentach, którzy chcą podjąć studia, na których język polski jest głównym językiem nauczania. Kursy prowadzone są na poziomach:

  • Warszawa - A1, A2/B1, B2
  • Poznań - A2

English Language Course to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą zdobyć lub poprawić znajomość języka angielskiego, aby rozpocząć studia na Uniwersytecie SWPS. Program koncentruje się na nauczaniu studentów zarówno języka jak i podstawowych umiejętności akademickich. Międzynarodowe środowisko jest dodatkową okazją do ćwiczenia języka podczas nieformalnych sytuacji towarzyskich. Kursy z języka angielskiego prowadzone są w Warszawie na poziomach od A1 do B2.

W obu przypadkach studenci dobierani są do grup dostosowanych do ich poziomu kompetencji językowych, co zapewnia szybki rozwój umiejętności.