• https://podcasts.apple.com/us/podcast/seks-i-psychopatia-dr-robert-kowalczyk/id1437994794?i=1000423535309
  • https://open.spotify.com/episode/5AQnYns67iaJCD4BQA0GL3
  • https://soundcloud.com/swpspl/seks-i-psychopatia-dr-robert-kowalczyk
  • https://lite.lstn.link/audiobook/ca5006cf-5590-459b-bf9d-f431099d2b0e?shareSource=details

Co pobudza psychopatę? W jakie relacje wchodzą osoby o skłonnościach psychopatycznych? Jakimi są kochankami? Z czego wynika ich specyficzne postrzeganie seksu? Odpowiedzi na te pytania szukamy podczas wykładu psychologa i seksuologa dr. n. med. Roberta Kowalczyka z Uniwersytetu SWPS.

Prelegent

258 Robert Kowalczyk

dr n. med. Robert Kowalczyk – psycholog, seksuolog kliniczny, biegły sądowy. Kierownik Zakładu Seksuologii Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Autor i współautor ponad 60 publikacji medycznych i psychologicznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Uczestniczy w realizacji wielu projektów naukowo-badawczych z dziedziny seksuologii, psychologii i psychiatrii. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Rady Naukowej (MSM) Krajowego Centrum ds. AIDS.

Zapraszamy na spotkanie

Po co nam seks? Do czego go używamy? Dlaczego nasza seksualność to dużo więcej niż biologia w służbie zachowania gatunku i dużo więcej niż przyjemność? Jak zmienia się sposób, w jaki postrzegamy postrzegamy miłość i seks? Jaka jest różnica między kobiecą i męską seksualnością? Jak nasze zachowania seksualne zmienił internet?

Zapraszamy na spotkanie „Seks we współczesnym świecie”, podczas którego wystąpią wybitni polscy seksuolodzy: prof. Zbigniew Lew-Starowicz, dr Katarzyna Waszyńska, Michał Pozdał i dr n. med. Robert Kowalczyk.

2 sierpnia
17.00–19.10
Poznań

Zapraszamy na webinar

Jak nastawienie, doświadczenia, wychowanie wpływają na nasze życie seksualne? Jakie przekonania przeszkadzają nam w cieszeniu się seksem? Jak rozmawiać z partnerem o swoich potrzebach seksualnych i fantazjach? Co seksuolodzy twierdzą na temat masturbacji? Jak pokonać trudności w seksie i dysfunkcje związane ze sferą intymną?

Przygotowaliśmy dla Was spotkanie online „Seks zaczyna się w głowie”, na którym psycholog Joanna Gutral gościć będzie psychoterapeutkę i seksuolożkę Aleksandrę Żyłkowską.

6 sierpnia
16.30–17.30
online

Artykuły

Zobacz także

Group 426 Group 430 strefa zarzadznia logo 05 logo white kopia

Zapraszamy na webinar „Seks zaczyna się w głowie”