Początek nowego roku to czas składania postanowień. Obiecujemy sobie żyć ciekawiej, smakować życie takim, jakie jest i oczywiście zająć się sportem. Tylko jak tego dokonać? Z pomocą przychodzi trening oparty na mindfulness – szczególnym rodzaju uwagi, świadomej i skierowanej na bieżącą chwilę. O tym, jak rozwijać w sobie uważność, opowie psycholog sportu dr Ewa Moroch.

9 stycznia
17.00-20.15
Wrocław

Mindfulness w sporcie. O smakowaniu życia i praktykowaniu sportu

Uważność nie gwarantuje cudownych rezultatów. Nie jest stanem końcowym, nie można nią handlować ani się jej nauczyć, bo nie jest towarem. Jest praktyką, na którą składa się otwartość, cierpliwość i współczucie. Tym samym jest jedną z najdoskonalszych metod bycia we współczesnym świecie sportu. Zwłaszcza, gdy chcemy uprawiać wybraną dyscyplinę i w pełni cieszyć się życiem.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich słuchaczy, gotowych na pozostawienie na moment biegu, gotowych spojrzeć na siebie tu i teraz. Zaproszenie kierujemy zwłaszcza do sportowców, trenerów i osób zanurzonych w sporcie i aktywności fizycznej.

Limit miejsc na warsztat wyczerpany.

258 ewa moroch

dr Ewa Moroch

psycholog sportu, socjolog, doktor nauk o kulturze fizycznej. Wielka fanka psychologii zdrowia i logoterapii. Nauczycielka Vinyasa Flow Yogi. Uczestniczka licznych warsztatów międzynarodowych z zakresu jogi (Indie, Niemcy, Anglia, Holandia, Grecja). Zajmuje się psychologią sportu, psychosomatyką i technikami relaksacyjnymi. Pracuje na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, związana od kilku lat z klubem piłkarskim Śląsk Wrocław, w świecie fitness od około 10 lat. Regularnie współpracuje z YOGA & AYURVEDA. Interesuje ją zwłaszcza praktyka jogi w treningu mentalnym, w sporcie profesjonalnym 

[Form StrefaPsyche_09012018_Wroclaw not found!]

Kontakt

Dorota Wróbel, Młodszy specjalista ds. rekrutacji
tel. 71 750 72 72, e-mail: strefapsyche.wroclaw@swps.edu.pl

Miejsce

Uniwersytet SWPS, Filia we Wrocławiu
ul. Ostrowskiego 30b

Wydarzenia

Nothing to show. You must configure the data source of the widget.

Wydarzenia dla młodzieży

Nothing to show. You must configure the data source of the widget.

Archiwum wydarzeń

Zobacz także

Group 426 Group 430 strefa zarzadznia logo 05 logo white kopia