sp logo new white

logo uswps nazwa 3

Co wspiera motywację? Jak wyznaczyć cel i jak do niego dążyć? Dowiecie się na kreatywnym warsztacie Kamila Tomaszewskiego z sopockiego wydziału Uniwersytetu SWPS. Zapraszamy rodziców z dziećmi.

22 stycznia
17.00-18.30
Sopot

Motywacja dla dużych i małych

Tematyka motywacji jest współcześnie bardzo popularna: często zastanawiamy się nad tym w jaki sposób możemy zmotywować się do działania, jak skutecznie zarządzać czasem czy sprawnie docierać do obranego celu. Na warsztacie przeznaczonym dla rodziców i dzieci (w wieku 7-10 lat) zastanowimy się jak to jest z tą motywacją - co nas wspiera, a co niekoniecznie, jak wyznaczyć cel i jak do niego dążyć, na co zwrócić szczególną uwagę i czym się kierować. Będzie kreatywnie i wesoło, a swoje zdanie będzie mógł wyrazić każdy uczestnik, nawet ten najmłodszy.

258 kamil tomaszewski

Kamil Tomaszewski – Koordynator Laboratorium Badań Eksperymentalnych na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i administrator panelu badawczego na Uniwersytecie SWPS. Pracuje w Placówce Wsparcia Rodziny i Dziecka Światłowcy w Gdyni, prowadzi warsztaty dla różnych grup, między innymi: uczniów (pomorskie licea i gimnazja, Wymiennikownia), studentów (Olivia Business Centre, ASP, Akademia Marynarki Wojennej) czy osób niepełnosprawnych (Integralia, Integracja). Absolwent psychologii Uniwersytetu SWPS, ukończył studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego i coachingu kariery. Aktualnie kształci się w nurcie poznawczo-behawioralnym, aby w przyszłości zostać terapeutą.

 

 

[Form StrefaRodzica_22012018_Sopot not found!]

Kontakt

Joanna Walczak

tel. 58 721 46 66 lub 694 441 739
e-mail: strefarodzica.sopot@swps.edu.pl

Miejsce

Uniwersytet SWPS
Wydział Zamiejscowy w Sopocie
ul. Polna 16/20, sala 0.8

Wydarzenia

Archiwum wydarzeń

Image not available

Patronat medialny

Slider

Kanały

Zobacz także

strefa psyche strefa designu strefa zarzadzania strefa kultur logo