logo uswps nazwa 3

Uczelnia

Uniwersytet SWPS poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty/tki ds. planowania. Termin nadsyłania dokumentów mija 31 stycznia 2019 r. Miejsce pracy: Warszawa

APLIKUJĘ

Od kandydatów oczekujemy

  • Analitycznego myślenia;
  • Znajomości Excela w stopniu pozwalającym na wykonywanie codziennych zadań, tj. przygotowanie prostych zestawień, raportów, harmonogramów;
  • Otwartości na nową wiedzę z zakresu systemów IT;
  • Dbałości o wysoką jakość swojej pracy, zwracania uwagi na szczegóły;
  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, poszukiwania kreatywnych rozwiązań trudnych sytuacji;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Mile widziane będzie doświadczenie w tworzeniu złożonych harmonogramów i grafików
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na codzienną komunikację.

Zadania

  • Tworzenie harmonogramów zajęć na podstawie programów i obciążeń pracowników etatowych oraz ustaleń z pracownikami zewnętrznymi;
  • Bieżąca aktualizacja harmonogramów zajęć;
  • Współtworzenie kalendarza roku akademickiego;
  • Przygotowanie danych, raportów, zestawień;
  • Administrowanie salami wykładowymi;
  • Inne prace biurowe.

Uniwersytet SWPS to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne. Posiada kampusy w 5 miastach. Nasz zespół tworzy ponad 1350 osób – pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych. Zapewniamy system atrakcyjnych benefitów pracowniczych: opiekę medyczną, system ubezpieczeń i świadczeń socjalnych, zniżki w obiektach sportowych i na przejazdy kolejowe, a także możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do opieki medycznej dla pracowników i jego rodziny;
  • Kartę sportową Multisport oraz benefity w ramach pakietu MultiBenefit;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, w tym zniżki na studia magisterskie, doktoranckie i podyplomowe dla pracownika i jego rodziny;
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów.

Zgłoszenia

CV i list motywacyjny prosimy przesłać TUTAJ. Termin nadsyłania aplikacji upływa 31 stycznia 2019 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.