logo uswps nazwa 3

Uczelnia

Uniwersytet SWPS poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko Bibliotekarza. Miejsce pracy: Poznań. Termin nadsyłania aplikacji mija  15 listopada 2019 r.

APLIKUJĘ

Zadania

  • Opracowanie formalne i rzeczowe zakupionych materiałów;
  • Obsługa bieżąca użytkowników biblioteki;
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu korzystania z bibliograficznych i pełnotekstowych baz danych, katalogów bibliotecznych itp.
  • Promowanie czytelnictwa w mediach społecznościowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe humanistyczne i/lub w zakresie bibliotekoznawstwa;
  • Umiejętność bezbłędnego pisania;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google;
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, elastyczność i umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Gotowość do pracy w weekndy;
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość formatu MARC21 i oprogramowania ALEPH.

Uniwersytet SWPS to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne. Posiada kampusy w 5 miastach. Nasz zespół tworzy ponad 1350 osób – pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych. Zapewniamy system atrakcyjnych benefitów pracowniczych: opiekę medyczną, system ubezpieczeń i świadczeń socjalnych, zniżki w obiektach sportowych i na przejazdy kolejowe, a także możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach.

Wydział Psychologii to jedna z najlepszych jednostek nauk społecznych w Polsce, co potwierdziła kompleksowa ocena MNiSW przeprowadzona w 2017 roku. Jest jednym z trzech ośrodków, który otrzymał kategorię A+ w grupie nauk humanistyczno-społecznych o profilu społecznym. Prowadzi zaawansowane badania z zakresu psychologii, w tym projekty o międzynarodowym zasięgu. Naukowcy mają do dyspozycji nowoczesne laboratoria, wyposażone w oprogramowanie do komputerowych technik pomiaru oraz specjalistyczną aparaturę do badań psychofizjologicznych. Wydział posiada uprawnienia doktorskie i habilitacyjne.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród wybitnych profesorów, znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w kilkuosobowym zespole
  • Zniżki na studia magisterskie, doktoranckie i podyplomowe dla pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do pakietu Multisport i Multibenefit
  • Zniżki na kursy językowe
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Zgłoszenia

CV wraz z upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji należy przesłać TUTAJ.

Termin nadsyłania aplikacji upływa 15 listopada 2019 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.