logo uswps nazwa 3

Uczelnia

School of Form, kierunek Wzornictwo na Uniwersytecie SWPS, poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko Producent wystaw/eventów projektowych. Termin nadsyłania dokumentów mija 5 lutego 2020 r. Miejsce pracy: Poznań

APLIKUJĘ

Zadania

  • Współpraca z kuratorem wystaw w SoF przy wyborze miejsc wystaw eksponatów studentów i absolwentów SoF oraz przy ich organizacji;
  • Negocjacje z organizatorami wystaw, festiwali warunków uczestnictwa SoF w wydarzeniach;
  • Współpraca ze studentami przy pozyskiwaniu eksponatów;
  • Koordynacja montażu i demontażu wystaw;
  • Współpraca z dyrektorem programowym SoF, kierownikiem kierunku, wykładowcami, kierownikami warsztatów SoF;
  • Przygotowanie i zarządzanie budżetem wystaw;
  • Zapewnienie niezbędnych materiałów na wystawy;
  • Współpraca z kooperantami zewnętrznymi m.in.: firmami przewozowymi, fotografami;
  • Współpraca z marketingiem w zakresie promocji wystaw i eventów.

Od kandydatów oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy z projektantami i artystami;
  • Doświadczenia w organizacji eventów;
  • Umiejętności współpracy z szerokim zespołem;
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych, logistycznych i planistycznych;
  • Łatwości komunikacji i nawiązywania relacji;
  • Skuteczności w rozwiązywaniu problemów i radzenie sobie w pełnych wyzwań sytuacjach;
  • Gotowości do elastycznego trybu pracy;

Uniwersytet SWPS to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne. Posiada kampusy w 5 miastach. Nasz zespół tworzy ponad 1350 osób – pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych. Zapewniamy system atrakcyjnych benefitów pracowniczych: opiekę medyczną, system ubezpieczeń i świadczeń socjalnych, zniżki w obiektach sportowych i na przejazdy kolejowe, a także możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach.

Aktualnie naukowcy Uniwersytetu SWPS realizują ponad 100 krajowych i zagranicznych projektów badawczych na kwotę ponad 40 mln zł. W ciągu ostatniego roku pozyskaliśmy 27 nowych projektów, których łączna wartość dofinansowania wynosi ponad 11,3 mln zł. To zasługa wysokiej aktywności badawczej naszych naukowców oraz skuteczności zespołu specjalistów w pozyskiwaniu środków na realizację badań.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres luty-lipiec 2020 ze średnim wymiarem 80 godzin miesięcznie,
  • Możliwość kontynuacji współpracy w oparciu o umowę o pracę od października 2020;
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów;

Zgłoszenia

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać TUTAJ. Termin nadsyłania aplikacji upływa 5 lutego 2020 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.