logo uswps nazwa 3

Uczelnia

Uniwersytet SWPS poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko Tłumacz języka migowego. Termin nadsyłania dokumentów mija 21 lutego 2020 r. Miejsce pracy: Poznań

APLIKUJĘ

Zadania

  • Dokonywanie precyzyjnego i wiernego przekładu mowy na język migowy oraz języka migowego na mowę;
  • Wyjaśnianie i uzupełnianie tłumaczonych treści;
  • Pracę indywidualną z osobą z niepełnosprawnościami, która polega na wykonywaniu tłumaczeń w innych sytuacjach związanych z pełnym udziałem w procesie kształcenia na Uniwersytecie SWPS (np. wizyta w Bibliotece, Centrum Spraw Studenckich itd.).

Od kandydatów oczekujemy

  • Życzliwości i empatii;
  • Dyspozycyjności; gotowości do pracy w weekendy (zgodnie z planem zajęć studentki/studenta);
  • Doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnością – mile widziane;
  • Sprawność fizyczna/dobre zdrowie;
  • Certyfikatu kompetencji tłumacza-biegłego w zakresie języka migowego (dokument potwierdzający znajomość języka migowego oraz umiejętność porozumiewania się z osobami głuchymi i słabosłyszącymi na poziomie zawodowym) lub zaświadczenie Polskiego Związku Głuchych o ukończeniu kursu co najmniej III stopnia języka miganego dla nauczycieli.

Uniwersytet SWPS to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne. Posiada kampusy w 5 miastach. Nasz zespół tworzy ponad 1350 osób – pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych. Zapewniamy system atrakcyjnych benefitów pracowniczych: opiekę medyczną, system ubezpieczeń i świadczeń socjalnych, zniżki w obiektach sportowych i na przejazdy kolejowe, a także możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach.

Aktualnie naukowcy Uniwersytetu SWPS realizują ponad 100 krajowych i zagranicznych projektów badawczych na kwotę ponad 40 mln zł. W ciągu ostatniego roku pozyskaliśmy 27 nowych projektów, których łączna wartość dofinansowania wynosi ponad 11,3 mln zł. To zasługa wysokiej aktywności badawczej naszych naukowców oraz skuteczności zespołu specjalistów w pozyskiwaniu środków na realizację badań.

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie na semestr, bądź rok akademicki;
  • Możliwość pracy w przyjaznej i partnerskiej atmosferze.

Zgłoszenia

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać TUTAJ. Termin nadsyłania aplikacji upływa 21 lutego 2020 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.