• https://podcasts.apple.com/us/podcast/personal-branding-czyli-jak-zaistnie%C4%87-na-rynku-us%C5%82ug/id1437994794?i=1000448831858
  • https://open.spotify.com/episode/51ngWdrhJkSHKWOP5FDdWp
  • https://soundcloud.com/swpspl/personal-branding-czyli-jak-zaistniec-na-rynku-wykonujac-wolny-zawod-bruno-zoltowski
  • https://lectonapp.com/pl/audiobook/05e2d731-02bf-4576-b5cd-cb338b9c9750?_lst&catalog=e9425407-77fe-43bc-ab68-1aaeb3ec6033

Tak – to jest ważne dla ciebie, twojego pacjenta i klienta, tak – to jest ważne dla twojego samopoczucia, tak – to jest ważne w perspektywie zawodowej wielu lat. Budowanie własnej marki personalnej staje się dziś kluczowe w rozwijaniu działalności na własny rachunek, jaką najczęściej prowadzą psychologowie, psychoterapeuci, trenerzy czy coachowie. Jak rozwinąć się zawodowo przez kształtowanie marki personalnej? Jakimi narzędziami ją kreować? Dlaczego samo przyjmowanie klientów i „robienie dobrej roboty” nie wystarczy? Jaką rolę w personal brandingu odgrywa internet? Jakie działania online podjąć? Wiele cennych praktycznych wskazówek dotyczących kształtowania marki personalnej daje psycholog biznesu z Uniwersytetu SWPS, Bruno Żółtowski.

Reklama dźwignią biznesu – także w usługach psychologicznych

„Być wpływowym, to jak być damą. Jeśli musisz mówić ludziom, że nią jesteś, to znaczy, że nią nie jesteś”, mówiła Margaret Thatcher. Warto to wziąć sobie do serca, myśląc o kreowaniu własnej marki personalnej. Okazuje się bowiem, że kiedy piszemy o sobie, że jesteśmy świetnymi, skutecznymi specjalistami, ludzie podają to w wątpliwość…

Obawiamy się, że, z jednej strony, oferując swoje usługi w internecie przechwalamy się, a z drugiej – nie czujemy się pewnie, jak dobrze i profesjonalnie to zrobić. Wtedy pojawia się myśl, że liczy się wizerunek zbudowany na wypracowanej z dnia na dzień postawie wobec klientów, ich opinii, opinii w branży, na dorobku zawodowym czy naukowym. To oczywiście jest częścią każdej marki osobistej, lecz te działania pochłaniają wiele czasu, w którym nie rozwijamy się zawodowo tak, jakbyśmy tego chcieli. Do tego wszystkiego okazuje się, że to na nasze cyfrowe czasy za mało. Konkurencja – czy pracuje dobrze czy źle – dzięki odpowiednim narzędziom marketingowym i budowaniu marki personalnej szybko nas wyprzedzi.

 

Prelegent

258 michal pozdal2

Bruno Żółtowski – psycholog biznesu, trener, coach, przedsiębiorca. Na co dzień wspiera menedżerów w podnoszeniu ich kompetencji kierowniczych. Specjalizuje się w rozwiązywaniu konfliktów w firmach oraz w zwiększaniu wydajności pracowników. Diagnozuje potrzeby organizacji i projektuje procesy rozwojowe dla firm i instytucji. Pasjonują go zagadnienia z zakresu optymalizacji procesów i zwiększania efektywności pracy zespołów. Ukończył studia magisterskie i doktoranckie z zakresu psychologii, szkołę coachingu, Szkołę Trenerów Biznesu Moderator, liczne szkolenia dla trenerów i z zakresu Lean Management.

Zapraszamy na spotkanie

Chcemy mieć satysfakcjonujące życie osobiste, zawodowe, towarzyskie, cieszyć się zdrowiem – nie tylko fizycznym, lecz także psychicznym. Wiemy bowiem, jak trudne dla naszego samopoczucia i równowagi w codziennym funkcjonowaniu są niemiłe niespodzianki, kłopoty, przykre – czy nawet traumatyczne – doświadczenia, jakie funduje nam życie. Jak zapewnić sobie „zdrową głowę”? Jak rozwijać w sobie właściwości psychiczne, które pomogą nam tak kierować sobą, kontaktować się z ludźmi i rozwiązywać problemy, żeby móc się cieszyć wysoką jakością życia?

Zapraszamy na spotkanie „Zdrowie psychiczne - jak osiągnąć dobrostan psychiczny, fizyczny i społeczny?”, podczas którego wystąpią psycholodzy, psychiatrzy i psychoterapeuci: dr Agnieszka Popiel, dr Maciej Klimarczyk i dr Maja Herman.

15 października
17.30–19.00
Warszawa

Zapraszamy na webinar

Wśród cech wspierających zdrowie psychiczne wyróżnia się cechy intelektualne, takie jak mądrość, autentyczność i wytrzymałość, oraz cechy emocjonalne, jak wdzięczność, nadzieja czy duchowość. Na nasze zdrowe funkcjonowanie wpływa sposób odnoszenia się do ludzi, bliskość, współczucie, empatia czy altruizm. Co jeszcze składa się nasz dobrostan psychiczny i jak o niego dbać? Gdzie szukać wsparcia i pomocy? Jak pełniej korzystać z własnych zasobów i żyć zdrowo, a więc szczęśliwie?

Zapraszamy na spotkanie online „Zdrowie psychiczne – jak o nie dbać?”, podczas którego psycholog Joanna Gutral będzie rozmawiać z psychoterapeutką dr Agnieszką Mościcką-Teske z Uniwersytetu SWPS.

17 października
17.00–18.00
online

Zobacz także

Group 426 Group 430 strefa zarzadznia logo 05 logo white kopia

Zapraszamy na webinar „Zdrowie psychiczne – jak o nie dbać?”