sp logo new white

logo uswps nazwa 3

Słowo „motywacja” jest dziś na ustach wszystkich. Czy jednak wiadomo, czym w istocie jest motywacja? W jaki sposób wzmacniać dążenie do celu i pobudzać się do działania? Jak wygrać trudną walkę z podstępnym sabotażystą, którym niewątpliwie jest prokrastynacja – odkładanie spraw na później? Osoby poszukujące odpowiedzi na którekolwiek z powyższych pytań zapraszamy 7 grudnia na warsztat, który poprowadzi Aneta Esnekier, trenerka specjalizująca się w doskonaleniu umiejętności miękkich.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy

Projekt Strefa Psyche jest dofinansowany ze  środków MNiSW.

Warsztat

Motywa(k)cja, czyli o tym jak działać z energią

To interaktywny wykład z elementami warsztatu, skierowany do osób, które potrzebują na nowo zrozumieć i pobudzić swoją motywację. Zapraszamy na półtoragodzinną inspirację do bycia proaktywnym.

Podczas spotkania zastanowimy się, w czym tkwi istota motywacji i jakie są jej filary. Przeanalizujemy zadania, które odwlekamy i zastanowimy się, jak przełamać prokrastynację. Rozważymy, jak rzeczywistość VUCA wpływa na naszą motywację i jak radzić sobie z wyzwaniami VUCA. Prawdopodobnie poznamy też pouczający przypadek pewnej rowerzystki. Będzie z energią, motywem i akcją!

Termin i miejsce

7 grudnia 2017 r. (czwartek), godz. 17.30 – 19.00, sala 204
Uniwersytet SWPS w Katowicach
ul. Techników 9

Prelegentka

258 aneta esnekier

Aneta Esnekier – socjolog z kilkunastoletnim doświadczeniem trenerskim. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów doskonalących umiejętności miękkie. Realizuje szkolenia nastawione na praktyczne rozwiązania. Podpowiada, m.in. jak działać z wewnętrzną motywacją, dbać o efektywne współdziałanie z innymi, jak się komunikować, dbać o relacje z kontrahentami, aktywnie radzić sobie na rynku pracy, świadomie budować wizerunek profesjonalisty. Zapraszana do komentowania na łamach prasy zagadnień związanych z szeroko pojętym rynkiem pracy (np. „Puls Biznesu”, „Magazyn SUKCES”, „Eurogospodarka”, „Wprost”, „Newsweek” „Psychologia”, „Przyjaciółka”). Współpracuje z Fundacją TDJ. Na koncie ma także współpracę ze Stowarzyszeniem Siemacha oraz Fundacją DEMOS. Założycielka firmy PROJEKT PASJA. Na katowickim wydziale Uniwersytetu SWPS prowadzi zajęcia dotyczące proaktywności oraz wystąpień publicznych.

Kontakt

Patrycja Paczyńska-Jasińska
Specjalista ds. marketingu i PR

tel. 32 750 60 84 | tel. kom. +48 785 202 511
e-mail: strefapsyche.katowice@swps.edu.pl

Brak miejsc!

Wydarzenia

Archiwum wydarzeń

Image not available

Patronat medialny

Slider

Kanały

Zobacz także

strefa psyche strefa designu strefa zarzadzania strefa kultur logo