logo uswps nazwa 3

Katowice
 

 

258 Katarzyna Popiolek

dr hab., prof. Uniwersytetu SWPS

Katarzyna Popiołek

Dziekan
katarzyna.popiolek@swps.edu.pl

BIOGRAM »

258 zofia Dolega

dr hab., prof. Uniwersytetu SWPS

Zofia Dołęga

Prodziekan ds. dydaktycznych i studenckich
zdolega@swps.edu.pl

BIOGRAM »

258 Danuta Rode

dr hab. prof. Uniwersytetu SWPS

Danuta Rode

Koordynator specjalności Psychologia sądowa
drode@swps.edu.pl

BIOGRAM »

258 Joanna Kabzinska

dr

Joanna Kabzińska

Koordynator kierunku Psychokryminalistyka
jkabzinska@swps.edu.pl

BIOGRAM »

258 Maciej Januszek

dr

Maciej Januszek

Koordynator kierunku Psychologia
mjanuszek@swps.edu.pl

BIOGRAM »

258 Anna Helka

dr

Anna Hełka

Koordynator specjalności Psychologia w biznesie i organizacjach
ahelka@swps.edu.pl

BIOGRAM »

258 Damian Grabowski

dr

Damian Grabowski

Koordynator specjalności Psychologia w biznesie i organizacjach
dgrabowski@swps.edu.pl

BIOGRAM »

258 Karolina Zalewska-Luniewicz

dr

Karolina Zalewska-Łunkiewicz

Koordynator specjalności Psychologia kliniczna człowieka dorosłego
kzalewska@swps.edu.pl

BIOGRAM »

258 Tomasz Olejko

mgr

Tomasz Olejko

Koordynator Centrum Języków Obcych
tolejko@swps.edu.pl